Сьогодні в будівлі Закарпатської обласної ради відбулось засідання Наглядової ради, яке стосувалось винесення питання про ліквідацію обласної клінічної стоматологічної поліклініки на сесію. Когось уже тривалий час непокоять привабливі приміщення в центрі міста, які можна використати набагато рентабельніше, ніж для лікування закарпатців.

Не так давно подібним чином будівлю стоматологічної поліклініки, а також ветеранського госпіталю та станції переливання крові уже намагались «віджати» (https://www.facebook.com/taras.deiak/posts/706708286474352). Їх вдалось відстояти завдяки нашій участі в процесі та тиску громадськості. Тоді голова обласної ради Рівіс М.М. запевняв, що подібні блюзнірські рішення стосовно майна медичних закладів більше не будуть виноситись на сесію облради.

Пройшло два місяці й руки рейдерів, використовуючи сумнівні формальні підстави, знову потягнулись до стоматологічної поліклініки. Показовим є те, що її працівників сьогодні не хотіли допускати на засідання Наглядової ради, мотивуючи це нісенітницями про його закритість, хоча на ньому обговорювались публічні питання, які в першу чергу стосуються лікарів, що довгий час опікувались добробутом приміщення та працювали в ньому.

Чарівним чином при самовільній появі на засіданні представників Карпатської Січі, які зайшли з керівником обласної стоматологічної поліклініки Ростислав Лесів, питання про ліквідацію установи було зняте Наглядовою радою з порядку денного. Ми вкотре переконались, що українські чиновники здатні почути лише голос сили й вже давно глухі до голосу совісті.

Написав Тарас Деяк

Залишити відповідь