Вобласті розширюють мережу закладів охорони здоров’я у сільській місцевості та покращують доступ закарпатців до якісних медичних послуг.

З вересня цього року в Голубиному успішно функціонує новозбудована амбулаторія загальної практики сімейної медицини.

«У закладі охорони здоров’я пацієнтів приймають у просторих та обладнаних кабінетах, є лабораторія з сучасним оснащенням та все необхідне для стерилізації приміщень, що надважливо у період пандемії», – зауважив голова облдержадміністрації Анатолій Полосков.

В амбулаторії обслуговують понад 2 тисячі осіб. Усі охочі з Голубиного чи навколишніх сіл можуть укласти декларацію з сімейними лікарями та отримувати тут первинну допомогу.

«Розвиток медицини у сільській місцевості краю – наше пріоритетне завдання. Продовжуємо втілювати в життя амбітні проєкти в межах програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво”», – підкреслив очільник області.

Головна лікарка КНП «ЦПМСД Полянської сільської ради» Оксана Пілка додає, що у закладі функціонує тимчасовий пункт щеплення. Місцеві жителі активно імунізуються проти COVID-19 в комфортних умовах і мають на вибір три вакцини Pfizer, CoronaVac та AstraZeneca.Нова сучасна амбулаторія на Свалявщині вже приймає пацієнтівНова сучасна амбулаторія на Свалявщині вже приймає пацієнтівНова сучасна амбулаторія на Свалявщині вже приймає пацієнтівНова сучасна амбулаторія на Свалявщині вже приймає пацієнтівНова сучасна амбулаторія на Свалявщині вже приймає пацієнтівНова сучасна амбулаторія на Свалявщині вже приймає пацієнтівНова сучасна амбулаторія на Свалявщині вже приймає пацієнтівНова сучасна амбулаторія на Свалявщині вже приймає пацієнтів

Залишити відповідь