“Я хочу подякувати двом головам облдержадміністрацій, я прийняв рішення їх звільнити. Не через те, що вони недосвідчені чи не чисті на руки, а тому що ми не побачили у цих двох областях жодного результату.

Я хочу подякувати голові Закарпатської обласної адміністрації Ігорю Бондаренку і голові Львівської обласної державної адміністрації Маркіяну Мальському”, – зазначив президент.

Участь Президента України Володимира Зеленського у засіданні Ради розвитку громад та територій.

Участь Президента України Володимира Зеленського у засіданні Ради розвитку громад та територій.

Опубліковано Офіс Президента України Вівторок, 24 грудня 2019 р.

Що встиг зробити на своїй посаді Бондаренко?

За даними бізнес-видання “Ділова столиця”, Ігор Бондаренко опинився на останньому місці за результатами роботи серед губернаторів областей.

Голова Закарпатської облдержадміністрації набрав найбільшу кількість негативних балів – мінус 68.

Для порівняння:

  • очільник Дніпровської області – плюс 97 балів;
  • очільник Київської області – плюс 92 бали.

За час правління Бондаренка на Закарпатті погіршилася динаміка капітальних інвестицій на понад 15% у порівнянні з минулим роком. Експорт товарів і послуг скоротився більше ніж на 8%.

Найбільшим успіхом Закарпатської області є третє місце серед регіонів з найменшою заборгованістю із зарплат на одного працівника. Але динаміка зарплати є найнижчою в Україні – мінус 10,5 балів.

Що відомо про Ігоря Бондаренка?

Він народився у 1964 році в Євпаторії. Бізнесмен з Мукачева, власник кондитерських. За даними ЗМІ – раніше був військовим.

Має непогані статки: земельна ділянка у Лісарні на Мукачівщині, три квартири в Мукачеві (103, 139 і 92 квадратних метрів відповідно), а також нежитлове приміщення на 15,7 квадратних метрів у тому ж місті. Також земельною ділянкою, нежитловим приміщенням і ще однією квартирою в Мукачеві володіє його дружина Ірина.

Портал Юконтрол пов’язує ім’я Бондаренка Ігоря Самійловича ще з однією мукачівською фірмою, яка займається нерухомістю.

Залишити відповідь