Володимир Сабадош на своїй сторінці у Фейсбук зробив допис, у якому таки визнав, що мав проблеми з «певними особами». А виникли ці проблеми через те, що лікар за власний рахунок ремонтував приміщення на другому поверсі адмінкорпусу стадіону «Автомобіліст» під реабілітаційний центр. Він навіть платив за електроенергію. Лікар також написав, що мав угоду з ДЮСШ на безкоштовну реабілітацію вихованців спортивної школи.

Аде, як виявилося, у когось були інші плани на це приміщення і через ці таки непорозуміння з «певними особами» лікар тепер змушений міняти локацію.

При цьому Володимир Сабадош повідомив, що нікому ніяких коштів винен не був, як це писали деякі ЗМІ. 

“І хочу зазначити, що не перед ким ніяких боргів не мав і не маю!Стаття, котра облетіла Інтернет некоректна. Ніяких боргів не маю!!!Я лікар! Я займаюсь лікуванням. Допомогаю багатьом безкоштовно, це: паралімпіці, дітки с ДЦП, діткам з мало імущих сімей. Але я не займаюсь благодійністью фізично здорових осіб”, – написав Володимир Сабадош. 

"Не перед ким ніяких боргів не мав і не маю! Є непорозуміння з певними особами", - лікар, якого "силою заштовхали у позашляховик" в Ужгороді прокоментував своє викрадення

Залишити відповідь