Незважаючи на фінансові втрати та відсутність офіційних вказівок про закриття закладів громадського харчування й торгівлі, окремі заклади Закарпатської області ухвалюють рішення про обмеження роботи.

Не чекаючи рішення влади на Закарпатті закривають заклади

Одним із перших про тимчасове закриття через коронавірус оголосив відомий комплекс «Термальні води Косино», що під Береговом.

– Шановні гості. З метою припинення розповсюдження пандемії коронавірусу 2019, комплекс Термальні води Косино призупиняє свою роботу. Термін призупинення з 15.03.20р. до 01.04.20р. Про відновлення роботи буде повідомлено додатково, – повідомили у комплексі ще 13 березня.

Не чекаючи рішення влади на Закарпатті закривають заклади

Аналогічне рішення ухвалили в міні-аквапарку HORUS, що в сусідньому з Косонь селі Дийда.

Не чекаючи рішення влади на Закарпатті закривають заклади

Тимчасово припинив роботу через пандемію коронавірусу клуб Magnum у Берегові, але там не уточнили до коли саме вони не працюватимуть, і разом з тим залишили працюючими ресторан та боулінг комплексу.

Цими вихідними про тимчасове закриття на час карантину оголосила заміська садиба «Дача», що на Ужгородщині.

Не чекаючи рішення влади на Закарпатті закривають заклади

– Вивчивши досвід країн-сусідів, прийшов час закрити для відвідування і наші заклади. Нам важлива ваша безпека. Усіх – ужгородців та гостей міста. Прикро, але я знаю, що це правильне рішення і переконаний – тимчасове. Ми не знаємо чи держава хоч частково компенсує нам збитки і чи увійде в наше положення орендодавець, але ваше здоров‘я і безпека – наш приорітет, вони на першому місці. Любимо, скучатимемо, чекатимемо. Бережіть себе і мийте руки милом;) – повідомив у понеділок, 16 березня, Милослав Баганич, який є засновником та власником популярних закладів Panorama by Kashtan, Das Haus та Plan B.

Обмежив роботу також фітнес-клуб Gym City в Мукачеві:

Не чекаючи рішення влади на Закарпатті закривають заклади

– Слідкуючи за ситуацією , яка склалася навколо нас та аналізуючи досвід країн-сусідів , настав час і нам обмежити та закрити наш заклад для відвідування . Ми турбуємось про ваше здоров’я та безпеку ! Нам дуже прикро , що заняття спортом має бути обмежене і ви не зможете деякий час відвідувати наш заклад та насолоджуватися атмосферою та мотивацією разом з нами . З 17.03.2020 р ми на карантині , подальшу інформацію будемо вам повідомляти на наших сторінках в соц.мережах . Сильно будемо вас чекати після закінчення карантину, любимо та поважаємо Вас. Джерело

Залишити відповідь