Михайло Васильович Чорей народився 19 вересня 2000 року в селі Крива Тячівського району Закарпатської області.

“Михайло проживав разом з батьком, який  займався  його вихованням. Бабуся, з сім’єю якої він виріс, піклувалася про нього з самого дитинства. Навчався у Кривській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів, повну загальну середню освіту та фахову спеціальність здобув у Тячівському професійному ліцеї.

   Народився Михайло, коли незалежній Україні вже минало 9 років, у юному віці вирішив обрати професію, яка вимагає великої відваги та мужності, військового. З власної волі, став на захист державного суверенітету  та  територіальної  цілісності України.

   04.06.2020 року прийнятий на військову службу за контрактом. У військовій частині міста Володимир Волинської області склав присягу на вірність українському народові. У  цьому ж році  пройшов базову загальновійськову підготовку.

   У 2021 році, пройшов фахову підготовку, отримав військово-облікову спеціальність у  навчальному артилерійському полку  Сухопутних військ Збройних Сил України. Із 2021 року – учасник бойових дій…

   Михайло був на захисті  Батьківщини з початку повномасштабного вторгнення, обороняючи Україну, загинув від рук російських окупантів 04.10.2022 року. Мужньо захищав рідну державу від ворога, її незалежність, волю та свободу. У цій кривавій боротьбі Михайло ЧОРЕЙ  пожертвував найціннішим – власним житття.

Гірко, що сьогодні кращі з кращих віддають життя заради того, щоб ми мали мирне небо над головою.”-йдеться у повідомленні.

Навіки 22! На війні з окупантом загинув МОЛОДИЙ закарпатець (ФОТО)

Залишити відповідь