Навесні нас можуть чекати дострокові вибори до Верховної Ради. Таку думку висловив д.ф.н., професор, завідувач кафедри соціології і соціальної роботи УжНУ Федір Шандор під час прес-конференції в Ужгородському прес-клубі. 

Навесні Україну чекають дострокові вибори до ВР, - соціолог, доктор наук

Щодо поствиборчої «коаліціади» та нових прізвищ на посадах Федір Шандор зазначив: «Це буде цікаво, як грати в нарди чи в шахмати». 

«У нас буде новий голова ОДА – це однозначно. До 3 грудня все має бути ясно», – сказав Шандор, коментуючи можливе обрання чинного керівника ОДА Олексія Петрова головою Закарпатської обласної ради. 

Щодо результатів другого туру виборів в Ужгороді, Федір Шандор зазначив: «Особисті враження – Ужгород став розмінною монетою для кулуарних домовленостей. Як це далі все буде виглядати, – побачимо у наступні три тижні». 

«Вибори закінчилися, стартувала підготовка до нових виборів. Навесні нас можуть чекати дострокові вибори до Верховної Ради, це видно з поведінки Офіса Президента. Вже можемо спостерігати, як головні фігуранти закарпатського істеблішменту розподілилися по різних партіях. І вже можна подивитися, як все далі буде відбуватися. Кожен уже старається забезпечити собі місце у Верховній Раді», – вважає Федір Шандор.

Залишити відповідь