Форвард «Минаю» Олег Вишневський в ексклюзивному інтерв’ю сайту «Metaratings» розповів, кому він присвятив переможний гол

Нападник закарпатської команди Олег Вишневський, розповів, що свій влучний удар в ворота суперника присвятив дідусеві.

Нападник «Минаю»: гол у ворота «Олександрії» присвятив дідусеві

«Я – вихованець закарпатського футболу, але до виступу минулої весни за «Ужгород», шість сезонів поспіль грав за словацькі клуби. І робив це непогано, якщо захищаючи кольори «Кошице», мене звали в австрійську елітну команду «Маттерсбург». Однак перехід не відбувся, австрійців не влаштувала сума компенсації», – повідомив гравець «Минаю».

Також він відмітив, що після того, як допоміг «Ужгороду» завоювати путівку в перший дивізіон, його запрошував ще один австрійський клуб, однак знову справа до підписання контракту не дійшла. Тому, коли подзвонив спортивний директор ФК «Минай» з конкретною пропозицією, Олег погодився. Тим паче, що на той час вже стало відомо, що «Минай» виступатиме в чемпіонаті УПЛ замість «Олімпіка». 

«Мені дуже подобається мікроклімат в «Минаї», таке враження, що ми вже давно граємо разом, хоча в команді зараз новачків – більшість. По-друге, мені підходить стиль «Минаю», ну, а мій забитий м’яч в ворота «Олександрії» лише додав упевненості в своїх силах. Про такий дебют можна лише мріяти. Хоча я переконаний, що свої найважливіші голи ще не забивав.

Я можу діяти в нападі на будь-якій позиції, але на 90-й хвилині виявився в потрібному місці – поблизу воріт, і мені залишалося тільки зіграти на випередження. Свій гол присвячую дідусеві, який завжди підтримував моє захоплення футболом», – повідомив гравець «Минаю». 

Нагадаємо, що Олег Вишневський відзначився голом в матчі з «Олександрією», прогноз на який був представлений на сайті. До речі, експерти не вірили в перемогу закарпатців, а навпаки, відмічали хорошу гру суперників.  

Олег підписав контракт з «Минаєм» на два роки, популярний німецький портал «Transfermarkt» оцінює його в 75 тисяч євро.

Залишити відповідь