Для професійної роботи у сфері комп’ютерного дизайну характеристики монітора є важливішим аспектом, ніж навіть потужність апаратних компонентів. Головні критерії вибору: тип матриці, співвідношення сторін, роздільна здатність, частота розгортання, час відгуку.

Пристрої відображення з матрицею IPS практично не спотворюють відтінки й через це є відмінним рішенням для створення та оброблення графіки, а також редагування відео. Дизайнерам рекомендуємо вибирати моделі з діагоналлю 27 дюймів, співвідношенням сторін 21:9 і частотою оновлення 120 Гц або більше. Швидкість відгуку є важливим аспектом насамперед для геймерів і розробників анімацій. Плюсом буде підтримання технології Flicker Free, яка мінімізує мерехтіння екрана та знижує навантаження на зір. Ми підібрали для користувачів монітори у Львові з оптимальними для роботи з графікою параметрами.

BenQ 27’ PD2725U

Найкращий вибір для дизайнерів-професіоналів і відеомонтажерів. Для початківців цей 4К-монітор занадто дорогий, тому доцільніше розглянути інші варіанти. Колірна гама sRGB підтримується на 100%, Adobe RGB — на 99%, Р-3 — на 95%. Ще однією перевагою є високоякісне заводське калібрування пристрою. Передавання кольорів можна назвати бездоганною. Доступна можливість швидко перемикати колірні профілі, а також створювати нові на основі підключених принтерів. Спеціальний режим Mbook адаптує монітор під екран макбука версії Pro M1. Антиблікове покриття покращує видимість контенту в умовах яскравого освітлення.

LG 27UL500

Дешевший порівняно з флагманом BenQ 4К-монітор. Втім, за більшістю параметрів він йому не поступається, а в деяких (наприклад, щільність пікселів) навіть переважає. Картинка відрізняється високим рівнем деталізації. Доступний зручний інструмент калібрування кольорів, які завдяки високоякісній матриці IPS за замовчуванням виглядають цілком реалістично. Модель підходить для вебдизайну, ретушування фотографій, монтажу відео. Колірний простір sRGB монітор охоплює на 98%, підтримується технологія оброблення зображень HDR-10. На корпусі є два роз’єми USB-C 3.1, ще два HDMI і один DisplayPort. Підтримується просунута синхронізація з відеопроцесорами FreeSync. Якісні монітори для офісних робітників, дизайнерів, геймерів представлені в каталозі Алло.юа у Львові.

Dell S2721D

Монітори від бренду Dell відрізняються елегантним зовнішнім виглядом і максимально тонкими рамками. У поєднанні з відмінною передачою відтінків це робить 27-дюймову 2К-модель S2721D оптимальним варіантом для роботи у сфері графічного дизайну й редагування фото/відео. Продумана конструкція підставки дає змогу зручно повертати, а також регулювати висоту та кут нахилу екрана. Є спеціальне покриття, що захищає від відблискування в умовах яскравого освітлення. Реалізовані технології мінімізації мерехтіння (Flicker-Free) та синхронізації із частотою розгортання AMD FreeSync.

Залишити відповідь