Умежах робочої поїздки областю перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький проінспектував хід будівельних робіт у 3 амбулаторіях загальної практики сімейної медицини.

Йдеться про заклади охорони здоров’я у селах Есень на Ужгородщині, Ізки на Міжгірщині та Буштино на Тячівщині, які зводять у межах національної програми «Доступна медицина».

За словами Мирослава Білецького, сьогодні роботи вже на фінальному етапі.

 Так, у с. Есень завершується будівництво нової амбулаторії. Підрядна організація проводить внутрішні роботи, на території завершують благоустрій. Замовник готує документи на введення будівлі в експлуатацію.

Будівництво амбулаторії завершується і в с.Ізки. Тут всередині вже приводять все до ладу, монтують меблі. Залишилося зробити благоустрій території. Окремо заступник голови облдержадміністрації спільно з головою територіальної громади обговорили перспективу будівництва дороги до новозбудованого закладу медицини, аби було зручно під‘їхати службовому авто та пацієнтам.

Як зауважив Мирослав Білецький, амбулаторія у Буштині – об’єкт-рекордсмен, адже тут нову будівлю звели всього за пів року. Внутрішні роботи на об‘єкті повністю завершили, у кімнатах наводять лад, монтують меблі. Замовник готує пакет документів для введення будівлі в експлуатацію.

«Зовсім скоро ці заклади охорони здоров’я запрацюють на благо громад, а їхні мешканці отримуватимуть тут якісні медичні послуги», – прокоментував перший заступник очільника області.На Закарпатті завершують будівництво трьох сучасних амбулаторійНа Закарпатті завершують будівництво трьох сучасних амбулаторійНа Закарпатті завершують будівництво трьох сучасних амбулаторійНа Закарпатті завершують будівництво трьох сучасних амбулаторійНа Закарпатті завершують будівництво трьох сучасних амбулаторійНа Закарпатті завершують будівництво трьох сучасних амбулаторійНа Закарпатті завершують будівництво трьох сучасних амбулаторійНа Закарпатті завершують будівництво трьох сучасних амбулаторійНа Закарпатті завершують будівництво трьох сучасних амбулаторій

Залишити відповідь