Закарпатська область отримала 600 доз вакцини проти коронавірусної хвороби COVID-19 від Pfizer-BioNTech (Comirnaty -педіатрична форма) для дітей віком від 5 до 11 років.

Вакцина оперативно розподілена між надавачами  послуг з вакцинації, які власне і  визначили потребу у кількості доз для регіону. Надважливо зробити щеплення дітям з хронічними хворобами, адже саме вони мають вищий ризик тяжкого перебігу хвороби COVID-19 . 

Одна доза вакцини Comirnaty від Pfizer-BioNTech містить втричі менше активної речовини, ніж вакцина для людей 12+. 

Інтервал введення між першою та другою дозою становить мінімум 21 день. 

Перелік надавачів послуг з вакцинації від COVID-19, які отримали Pfizer-BioNTech (Comirnaty -педіатрична форма) знайти тут. Під час запису обов’язково уточнюйте наявність спеціальної вакцини Comirnaty для дітей 5-11 років.

Для вакцинації з собою потрібно мати Свідоцтво про народження дитини та посвідчення особи одного із батьків або опікуна. Також для дітей віком 5-11 років обов’язковою є заповнена інформована згода батьків або опікунів – форма №063-2/о. Її нададуть в місці проведення вакцинації. 

Єдиним постійним протипоказанням до щеплення від COVID-19 конкретною вакциною є важка алергічна реакція на компоненти вакцини чи на першу дозу вакцини. 

Якщо температура тіла вище 38ºC – відкладіть щеплення. А от незначні інфекції, наприклад застуда або невисока температура, не є протипоказанням до вакцинації. 

Залишити відповідь