Розпочався капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О 070602 Колочава – Усть-Чорна – Калини – Бедевля. Про це повідомив перший заступник голови облдержадміністрації Мирослав Білецький.

За його словами, торік Служба місцевих автомобільних доріг у Закарпатській області розробила проєктно-кошторисну документацію на проведення ремонтних робіт. У тому-таки 2020 році відновили трохи більше 2 км автошляху в межах смт Дубове.

«У 2021 році з Дорожнього фонду на цю дорогу виділили 25,5 млн грн. За ці кошти підрядник зможе влаштувати 4,5 км асфальтобетонного покриття.

Уже вдалося зробити регенерацію старого покриття, почали укладати асфальтобетонне покриття від села Дубове в напрямку села Калини протяжністю 1,5 км. Після завершення будівельних робіт підрядник нанесе нову горизонтальну розмітку та встановить дорожні знаки», – зауважив Мирослав Білецький.

У подальшому ремонт дорожнього полотна автошляху О 070602 Колочава – Усть-Чорна – Калини – Бедевля продовжать на ділянках між селами Ганичі та Нересниця, а також у с. Добрянське.На Закарпатті відновлюють внутрішні дорожні артеріїНа Закарпатті відновлюють внутрішні дорожні артеріїНа Закарпатті відновлюють внутрішні дорожні артерії

Залишити відповідь