Чохли для бронежилетів та розвантажувальні жилети почала виготовляти швейна фабрика, розташована в Ужгородському районі. Про це Суспільному розповів директор фабрики Сергій Тичина.

З його слів, у довоєнний час шили спецодяг. Тепер вирішили виготовляти і речі для українських військових. Наразі мають замовлення для тероборони та поліцейських.

На цю фабрику влаштувалась працювати вимушена переселенка Наталія Щербак. Приїхала на Закарпаття з Бучі, в перші дні після початку війни. “Зараз чоловік у мене на передовій, а син лише пішов на передову. А я в тилу допомагаю, стараюсь якось. Ну чимось себе треба зайняти, бо якщо сидіти просто так, то важко”, — каже жінка.

Лекала для розвантажувальних жилетів розробила начальниця виробництва фабрики Людмила Прокопенко. “На основі цього бронежилету зробили розгрузку. Потім прийшов волонтер і каже: нам би треба два в одному, і ми зробили — цю розгрузку причепили на цей бронежилет. Треба шити? Покроїли, розробили, покроїли і пошили — у нас цим проблем не існує. По технології ми можемо пошити будь-який виріб”, — розповіла Людмила Прокопенко.На Закарпатті швейна фабрика почала виготовляти чохли для бронежилетів та розвантажувальні жилетиСуспільне Закарпаття

Ця швейна фабрика працює 20 років. Тут роблять спецодяг. Замовники здебільшого — це іноземні компанії, — розповідає директор фабрики Сергій Тичина. Шити чохли для бронежилетів та тактичні розвантажувальні жилети для наших військових почали після початку війни в Україні.

“Враховуючи, що є необхідне обладнання і досвід у пошитті даних речей, то нам вдалося досить швидко це засвоїти. Хоча, це не є така продукція, яку ми раніше виробляли. Саме з цього жилету все починалося. Ми колись цю модель відшивали і на її базі створили всі інші моделі, відповідно були створені лекала. Основна проблема це з тканиною. Десь нам допомагають волонтери невеликі серії відшивати. Поки що це йде в основному на потреби місцевої тероборони і для потреб місцевої поліції”, — розповів директор Суспільному.На Закарпатті швейна фабрика почала виготовляти чохли для бронежилетів та розвантажувальні жилетиСуспільне Закарпаття

За добу на фабриці можуть виготовити близько сотні чохлів для бронежилетів та розвантажувальних жилетів. Наразі на підприємстві працюють 60 швачок.

Залишити відповідь