Зафіксованих випадків захворювання коронавірусною інфекцією на Закарпатті наразі більше не стало, однак лікарі фіксують ріст кількості важких хворих: після свят більше інфікованих важко переносять хворобу і потребують госпіталізації. 


Про це сьогодні, 15 січня, повідомив директор Департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА Анатолій Пшеничний під час спілкування із журналістами. 

«Наразі можемо сказати, що хвороба оминає дітей – поки не маємо важких хворих дитячого віку. Дуже чіткого вікового розмежування немає, але хворіють переважно молоді працездатні люди. Це можна зрозуміти по кількості випадків, які фіксуються. Можна зробити висновок, що люди від 30 до 49 років менш дотримуються правил, тому більше наражають себе на небезпеку», – зазначив Анатолій Пшеничний. 

«За добу, у порівнянні із даними за 8 січня, кількість нових зафіксованих випадків майже однакова: вчора було 119 нових випадків і 96 випадків – 8 січня. Але кількість госпіталізацій 8 січня було 15 людей із підтвердженим діагнозом  і 28 – із пневмонією.  Вчора маємо дані 35 хворих із коронавірусом, і 84 – із пневмонією. Тобто, кількість виявлених випадків – та сама, але потребувало госпіталізації в два-три рази більше людей. Свята не минули безслідно», – сказав Пшеничний. 

Також він додав, що наразі більше хворих у важкому стані через запущені випадки та міксування вірусів ГРВІ, які поєднуються і приховують симптоми корона вірусної хвороби.

Заголовок

Залишити відповідь