Шановні споживачі! Час від часу в соціальних мережах, на сайтах невідомі особи публікують фейкові графіки, які вводять в оману громадян і призводять до зростання напруги в суспільстві. Також між споживачами поширюється інформація про чат-бот, за допомогою якого нібито можна отримати інформацію про включення та відключення.

Звертаємо вашу увагу, що офіційну інформацію про Стабілізаційні погодинні включення/відключення електроенергії у Закарпатській області ПрАТ «Закарпаттяобленерго» оприлюднює тільки на своєму офіційному сайті – https://zakarpat.energy у рубриці «Перерви в електропостачанні» або ж за покликанням: https://bit.ly/3gYfbvh

На цій же сторінці ви можете отримати актуалізовану інформацію щодо годин включення/відключення електроенергії (можна викачати файл), а також скористатись формою для пошуку потрібної адреси та/або об’єкту інфраструктури серед всіх черг погодинних відключень.

Звертаємо вашу увагу, що чат-бот, який би повідомляв про включення/відключення та застосування графіків, товариство наразі розробляє, про його функціонування ми повідомимо додатково.

Просимо керуватися тільки офіційними джерелами інформації! Вдячні за порозуміння й підтримку енергетичного фронту. Тримаємось, перемагаємо!

На Закарпатті поширюють фейкові графіки відключення світла! Термінове звернення Закарпаттяобленерго

Залишити відповідь