1000 доларів США хабаря за контрабанду цигарок – на Закарпатті затримали прикордонника

Задокументували протиправну діяльність інспектора оперативники управління стратегічних розслідувань в Закарпатській області Нацполіції спільно з колегами-правоохоронцями.

Сьогодні, 1 листопада, поліцейські затримали прикордонника одразу після отримання ним 1000 доларів США неправомірної вигоди. За цю суму обіцяв посприяти у безперешкодному переміщенні тютюнових виробів через державний кордон України шляхом надання інформації про відсутність прикордонних нарядів на лінії кордону.

У автомобілі затриманого правоохоронці виявили та вилучили отримані ним кошти.Вирішується питання про повідомлення інспектору прикордонної служби про підозру за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.Заходи з викриття протиправної діяльності проводилися за участі співробітників внутрішньої безпеки прикордонного загону.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі ТУ ДБР, розташованого у м. Львів, під процесуальним керівництвом Закарпатської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері.

На Закарпатті на хабарі затримала прикордонника (ФОТО)
На Закарпатті на хабарі затримала прикордонника (ФОТО)
На Закарпатті на хабарі затримала прикордонника (ФОТО)

Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України

Залишити відповідь