Посилення обмежень може стосуватися як роботи міського транспорту, так і роботи спортивних установ, фітнес-центрів тощо.

У 13 областях України комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) будуть приймати рішення про посилення карантину. Про це повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов під час брифінгу сьогодні, 27 червня.

«В умовах адаптивного карантину ми побачили різке зростання випадків коронавірусу, збільшення кількості нових випадків, погіршення динаміки, різке заповнення ліжок в лікарнях, виділених під Covid-19. Тобто ті критерії, які у нас визначені в постанові, будуть збільшені в 13 областях країни. Це і західні області, і місто Київ, тому буде відповідне подання від головних санітарних лікарів областей і на регіональних комісіях ТЕБ та НС прийматимуть рішення про посилення карантинних заходів на території того чи іншого регіону», – каже він.

Критерії посилення карантинних заходів, за його словами, чітко визначені в постанові Кабінету міністрів України. І посилення обмежень може стосуватися як роботи міського транспорту, так і роботи спортивних установ, фітнес-центрів, дитячих садків тощо.

Однак міністр не уточнив, у яких саме областях відбудеться посилення карантину. Наразі ж більшість західних регіонів лідирують в Україні за кількістю нових хворих на коронавірус.Нагадаємо, за останню добу в Україні зафіксували 948 нових випадків коронавірусу.

Залишити відповідь