У жовтні в Ужгороді та Закарпатській області продали 93 нові автомобілі. Це рівно стільки ж, як і у вересні цього року.

За інформацією сайту з продажу автомобілів RST.ua, в Україні минулого місяця продали понад 7 тисяч нових автомобілів. Сумапокупок склала 206 мільйонів доларів США, якщо не враховувати вартості додаткового обладнання

Сума покупок нових легкових машин на Закарпатті склала майже 3 мільйони доларів США. Чверть куплених автомобілів у регіоні – дорожчі 35 тисяч доларів США без врахування ціни додаткових опцій, а середня ціна авто в регіоні склала майже 29 тисяч доларів.

 

Найпопулярнішою маркою на Закарпатті стала Skoda. Також часто купували Volkswagen і Toyota.Якщо розглядати по моделях, то бестселером стала Skoda Octavia. Також популярними були Volkswagen Golf і Mitsubishi Outlander.

Серед проданих у жовтні в регіоні автомобілів, 41% був обладнаний дизельними двигунами. Найвищий відсоток дизельних авто у жовтні був Херсоні та Рівному, де 50% проданих машин обладнані двигунами, які працюють на дизпаливі.

Для порівняння,у вересні на Закарпатті продали 93 нові автомобілі. Тоді найпопулярнішою моделлю була Toyota RAV4. У серпні у регіоні продали 83 авто. Тоді бестселером стала Skoda Octavia.

На Закарпатті купили нових авто майже на 3 мільйони доларів

Залишити відповідь