На Закарпатті дільничні офіцери поліції звітують перед населенням

Зі звітами про пророблену цьогоріч роботу та криміногенну ситуацію в краї перед громадою в ці передноворічні дні виступають дільничні поліцейські Закарпаття. Подібні зустрічі відбуваються в усіх територіальних підрозділах.

Робота дільничного офіцера поліції найтісніше пов’язана з громадою. Без довіри та допомоги громадян поліцейський не зможе ефективно працювати. А це передбачає й зворотній контроль від самої громади.

Днями перед громадами населених пунктів району про свою роботу звітували дільничні офіцери Іршавського відділення поліції.

На Закарпатті дільничні офіцери поліції звітують перед населенням

Серед запрошених на звіти поліції були сільські голови, сільські депутати, мешканці самих сіл, керівники державних установ тощо.

У своїх виступах дільничні офіцери поліції доводили громадянам стан криміногенної обстановки на території обслуговування, статистичні дані своєї роботи, розповідали про вжиті заходи із запобігання та протидії правопорушенням, наводили конкретні приклади. Окрім цього, надавали поради, як не стати жертвою злочину чи нещасного випадку під час святкування Новорічних та Різдвяних свят.

Учасники зустрічей мали чимало запитань та пропозицій щодо роботи дільничних. Зокрема, громадяни цікавились, як буде працювати поліція під час Новорічних та Різдвяних свят, чи буде забезпечено публічний порядок на відкритті Новорічних ялинок. А також попросили звернути увагу на неповнолітніх, які у пізній час відпочивають у розважальних закладах сіл.

Офіцери відповіли на всі запитання та надали громадянам необхідні консультації.

Аналогічні звіти про пророблену за рік роботу провели дільничні офіцери Дубівського відділення поліції та інших територіальних підрозділів поліції Закарпаття.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

Залишити відповідь