Про це у своєму розслідуванні повідомила журналіст Олена Мудра у мережі Facebook з посиланням на відео, на якому двірник здивовано реагує на питання про його роботу діловодом у Центрі інвестицій та розвитку.

Пам’ятаєте історію про те, як КП Виноградівська міська рада “Центр інвестицій та розвитку” закупило через трьох підставних підприємців сумнівні послуги для двох Транскордонних проектів вартістю понад 1,5 мільйони гривень? На цьому відео Ви бачите одного з тих підприємців. Двірник з ВУЖКГ Юрій Галяткавський надавав КП послуги пов’язані з діловодством і за це йому встигли заплатити понад 200 тисяч гривень. Після того, як про це стало відомо журналістам, КП раптово розірвало з ним договір. Усю історію, а також про інших підприємців ми разом з Андрей Гепенко детально розповідали у відео

Окрім того, про це писали наші колеги з ПравдаЄСтаніслав Данко та ОлексійШафраньош на порталі Голос Карпат

А тепер найцікавіше.

Слідчі Виноградівське відділення поліції не бачать у цих фактах складу злочину. По кримінальному провадженню, яке розслідується з червня 2020 року, в поліції сказали: “майже там криміналу не буде.”Окрім того, виноградівські поліцейські стали на бік згаданого КП “Центр інвестицій та розвитку” і не побачили криміналу в ненаданні публічної інформації. Запит стосувався договорів та актів виконаних робіт, підписаних із сумнівними підприємцями про це писало Закарпаття онлайн. На сьогодні сумнівним підприємцям за ймовірно не існуючі послуги КП вже заплатило 900 тисяч гривень.

Залишити відповідь