В одному з навчальних закладів краю під час навчального процесу пофарбували перила сходових кліток. Як наслідок, зі школи у Волівці евакуювали близько 100 учнів, котрим стало зле через випари свіжої фарби.

З Воловецької середньоі школи в ці хвилини евакуювали учнів одного з корпусів.

Про таке повідомляє “Спеціальний контроль”, де зазначають, що напередодні під час навчального процесу у школі пофарбували перила сходових кліток.

За інформацією СК, діти скаржаться на погане самопочуття та мають блювоту через сильний токсичний сморід фарби, повідомляють батьки учнів.

Як підтвердила заступниця директора з навчально-виховноі роботи Олена Хміль, із будівлі евакуйовано близько ста учнів. Першу медичну допомогу їм у ці хвилини надає шкільна медсестра.

Евакуювали учнів Воловецькоі школи через сморід лаку

У Воловці евакуювали учнів школи через токсичний сморід. Нагадаємо, напередодні лаком було покрашено дерев'яні конструкції в коридорі освітнього закладу. Зі "старого корпусу" евакуювали біля ста учнів. Останні скаржилися шкільній медсестрі на погане самопочуття, пиршіння в носі та блювоту. Частину, а це пять класів переведено у вільні класи іншого корпусу. Батьки з приводу інциденту звернулися до правоохоронців, на місце викликано слідчо-оперативну групу Воловецькоі відділення поліціі.

Опубліковано Спеціальний контроль Пʼятниця, 24 січня 2020 р.

Залишити відповідь