З 13 березня 2021 року на виконання протокольного рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2021 року № 5, враховуючи статті 30, 32 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» та з метою недопущення погіршення епідеміологічної ситуації на території Тячівської міської територіальної громади

встановлено наступні протиепідемічні обмеження для роботи продовольчих ринків на території Тячівської міської територіальної громади в період дії карантину:

1. Допуск працівників ринку, суб’єктів господарювання та їх працівників, які здійснюють торгівлю на ринках, допуск відвідувачів здійснюється виключно за наявності вдягнутого респіратора або захисної маски.

2. Знаходження на ринку не більше одного відвідувача на 10 м2 торгівельної площі.

3. Обмеження контакту між працівниками та відвідувачами шляхом організації обслуговування з дотриманням принципу соціального дистанціювання (1,5 метри).

4. Обладнання місць торгівлі захисними екранами між продавцями та покупцями.

5. Наявність на кожному вході (в’їзді) на територію ринку диспенсерів з антисептиком.

6. Проведення дезінфекції контактних поверхонь кожні три години, прибирання та дезінфекція всіх приміщень, включаючи стаціонарні торговельні місця в кінці кожного робочого дня.

7. Відсутність неконтрольованої (стихійної) торгівлі на прилеглій до ринку території

Залишити відповідь