На Рахівщині продовжується протистояння за посаду старости села КостилівкаВарто зазначити, що у селах Рахівської ОТГ рішенням голови ОТГ було призначено старост сіл, які входять до складу громади.

Так у Діловому та Білині старостами стали Андрій Панасюк і Микола Сагайда, а у Костилівці замість Інни Савляк цю посаду обійняв головний механік Рахівської ДЕД Іван Романюк.Проте незадоволені жителі Костилівки 14 грудня провели загальні збори селян та вручили протокол з їх рішенням голові Рахівської ОТГ Віктору Медвідю, зазначив місцевий активіст Микола Кокіш-Мельник.

Вже 17 грудня відбулись ще одні збори жителів сільської громади, а 25грудня жителі Костилівки знову прийшли на засідання сесії Рахівської ОТГ.

Під час зборів селяни навіть пригрозили перекрити дорогу Мукачево-Рогатин якщо їх не буде почуто, зазначив Кокіш-Мельник.На події відреагувала на своїй сторінці і кандидат на посаду старости села Інна Савляк.

Підтримка моїх односельчан, які на виборах в голови ОТГ віддали за мене майже 700 із трохи більше 800 голосів і які сьогодні в наповненому сільському будинку і повній площі людей біля нього на зустрічі із головою ОТГ Віктором Медвідем майже всі одноголосно виступили проти його призначення нового старости Костилівки і висловили підтримку й слова вдячності в мою адресу та дали чітко зрозуміти йому і провладній так званій більшості, що хочуть щоб старостою села була саме я, – зазначила в дописі на своїй сторінці екс-голова села Інна Савляк.

На Рахівщині продовжується протистояння за посаду старости села
На Рахівщині продовжується протистояння за посаду старости села
На Рахівщині продовжується протистояння за посаду старости села

Залишити відповідь