Диких вовків помітили у напрямку до села Зарічево. Уже укотре за цей рік жителі помічають зграю вовків поряд із населеним пунктом.

Цього разу диких звірів зустріли біля добре відомого туристичного об’єкту «Довжанка» зі сторони залізничної дороги.

За словами одного із очевидців, Василя Короля, чотирьох вовків йому вдалося помітити вчора із ранку, їдучи на роботу автобусом. Як відзначає Василь, вовки рухалися вздовж залізної дороги, наближаючись до помешкань.

Зафільмувати непроханих гостей пан Василь, за його словами, не встиг, але той факт, що сіроманці гуляють зграями біля населеного пункту уже вкотре, чоловік не заперечує.

Підтверджують це і решта жителів, котрі теж помічали вовків неодноразово у цій частині району.

Жителі неабияк налякані візитами голодної зграї. Люди побоюються, що у будь-яку мить сіроманці можуть напасти на їхні обійстя і завдати значної шкоди домашнім тваринам. Також є імовірність, що вовки можуть бути скаженими, у цьому випадку загроза подвоюється.

Як відзначає пані Ганна, раніше вовків помічали в районі дамби біля місцевої річки Уж (в урочищі «Короставець, де починаються господарські угіддя). Від цього місця до села усього майже 15 хвилин пішого ходу, для хижаків цей маршрут значно коротший.

За словами лісничих, сіроманців зафіксували цьогоріч і у межах села Туря-Ремета на Перечинщині.

Пану Юрію вдалося відзняти на камеру двох вовків у районі урочища «Липова скала». За словами очевидця, то були вовчиця із дитинчам.

Наразі напади вовків на людей чи тварин у районі не зафіксовані.

Голос Карпат

Залишити відповідь