На черговому засіданні сесії Ужгородської міської ради депутати підтримали рішення виділити 100 тис грн. на ліквідацію наслідків аварійної ситуації очисних споруд водоканалу, розташованих на вул. Єньківській.

Богдан АНДРІЇВ, міський голова Ужгорода

Там металоконструкція вийшла з ладу. Власними силами КП її ремонтує. Частково залучає підрядну організацію. Вартість робіт 100 тисяч гривень. Сьогодні ці кошти передбачені і роботи будуть на протязі 10 днів виконані.

Надали також згоду водоканалу на укладання мирових угод щодо розстрочення заборгованості Коритнянської сільради перед комунальним підприємством за надане впродовж багатьох років водопостачання. Борг складає майже 18 мільйонів гривень і буде поступово повертатися.

Станіслав КАРТАШОВ, директор КП «Водоканал м. Ужгород»

Усі умови, які прописані лише покращать ситуацію, відносини між Водоканалом і Коритнянської сільською радою. І громади міста Ужгорода всього.

Богдан АНДРІЇВ, міський голова Ужгорода

До 2 мільйонів щорічно вони нам будуть повертати у міський бюджет.

До сьогоднішнього дня ця ситуація ніяк не розвязувалася. Ми зараз увійшли у правове поле і навіть відсотки на цю суму також будуть перераховані  у міський бюджет нашого міста.

Депутати погодили також рішення щодо  запозичення до місцевого бюджету кредиту строком на 1 рік в розмірі 15 млн грн з можливістю дострокового погашення. Спрямують їх на ремонт доріг.

Богдан АНДРІЇВ, міський голова Ужгорода

Зараз виберемо банківську установу для того, щоб ми могли , яка надасть найкращі умови для того, щоб ми могли запозичення отримати і на початку 2020 року ті кошти, які у нас уже є в міському бюджеті, але бо немає 105% перевиконання ми не маємо доступу до цих коштів , щоб їх перерозподілити.

Підтримали і Програму розвитку житлового фонду соціального призначення та житлових об’єктів, які використовуються для забезпечення діяльності дитячих будинків сімейного типу в Ужгороді на 2019 – 2022 роки. На цей рік із державного бюджету передбачено 4 млн. грн., із міського – майже 2 мільйони.

Залишити відповідь