Автомобільна дорога регіонального значення Р-21 Долина – Хуст – один із тих автошляхів Закарпатської області, повне відновлення яких планують завершити до кінця поточного року у межах президентської ініціативи Володимира Зеленського «Велике будівництво».

На маршруті підрядник працює між селом Нижній Бистрий та селищем Березово Хустського району, де задля міцності дорожнього покриття ліквідовують пучини, замінюючи перезволожені ґрунти на стабільну основу.

Про це повідомив перший заступник голови облдержадміністрації Мирослав Білецький.

«Згідно з даними Служби автомобільних доріг у Закарпатській області, поблизу села Березово влаштовують низові і верхові габіонні стінки. Щоб уберегти дорожнє полотно від розмиву бурхливим гірським потічком, конструкція буде від 5 до 7 м заввишки та 477 м завдовжки», – зазначив Мирослав Білецький.

Разом з тим підрядник проводить фрезерування дорожнього полотна, регенерацію конструктивних шарів за технологію «холодний ресайклінг», укладає вирівнюючий і нижній шари з крупнозернистого асфальтобетону та верхній шар щебенево-мастикового асфальтобетону.

Автошлях Р-21 має протяжність 83 км і з’єднує Закарпатську та Івано-Франківську області.На Хустщині зводять укріплюючу конструкцію висотою до 7 мНа Хустщині зводять укріплюючу конструкцію висотою до 7 мНа Хустщині зводять укріплюючу конструкцію висотою до 7 мНа Хустщині зводять укріплюючу конструкцію висотою до 7 мНа Хустщині зводять укріплюючу конструкцію висотою до 7 мПоділитисяLinkedinТвітнутиНадрукувати

Залишити відповідь