Закарпатський клуб продовжує трансферну кампанію перед стартом в УПЛ.

Минай підписав контракти ще з шістьма новобранцями, повідомляє офіційний сайт закарпатської команди.

Новачками команди стали захисники: Богдан Векляк, Олег Синьогуб, Віктор Лиховидько, Ігор Гончар, Олег Горін і Андрій Семенко.

"Минай" розриває трансферний ринок, а також дивує зарплатою Селезньова

21-річний Векляк – вихованець Карпат, який останній сезон відіграв у донецькому Олімпіку. 32-річний Синьогуб попередні 4 сезони провів у Інгульці. Звідтам перейшов і 28-річний Семенко. 29-річний Лиховидько раніше виступав Чорноморець. 28-річний екс-гравець молодіжної збірної України Гончар останній сезон провів у вірменському Алашкертів, а 21-річний Горін виступав за польську Ягеллонію.

Нагадаємо, сьогодні закарпатський клуб оголосив про прихід Євгена Селезньова.

Український форвард Євген Селезньов сьогодні, 27 липня, став повноцінним гравцем Миная.

За повідомленням Meta Ratings, найтитулованіший новачок команди Василя Кобіна погодився на достатньо скромні умови контракту. 36-річний футболіст отримуватиме на місяць зарплатню у розмірі 70 тисяч гривень. Нагадаємо, найвисокооплачуванішим гравцем Миная в УПЛ минулого сезону був Артем Мілевський, який отримував 200 тисяч гривень.

Однак, за словами самого Євгена, головною його мотивацією є не гроші, а підкорення бомбардирського рекорду УПЛ, який зараз утримує екс-нападник київського Динамо Максим Шацьких. Станом на сьогодні у Селезньова 116 голів, у Шацьких – 123 голи.

Залишити відповідь