Букмекерська контора «Favbet» щонайменше до завершення сезону 2021/2022 років буде генеральним спонсором закарпатської команди.

На офіційному сайті ФК «Минай» повідомляється про продовження співпраці з компанією «Favbet». 

«За рік співпраці із «Минаєм», «Favbet» довів, що є надійним партнером, який розділяє цінності та філософію закарпатського клубу. Тому ми раді знову вітати партнерів у «минайській» родині!», – йдеться у повідомленні. 

Президент клубу Валерій Пересоляк задоволений пролонгуванням співпраці з відомою БК. Він цінує партнерів та зізнається в тому, що надзвичайно приємним є той факт, що така компанія як «Favbet» залишається спонсором команди.    

«Вони є лідерами на ринку і це стимулює і нас, як клуб, прагнути кращого. Особливо в наступному сезоні!», – відзначає голова клубу. 

Нагадаємо, за підсумками минулого сезону УПЛ «Минай» посів останнє, 14 місце в турнірній таблиці і мав перейти в нижчий дивізіон. Однак кілька тижнів тому виконавчий комітет УАФ підтримав пропозицію УПЛ повернути клуб до складу учасників вищого ешелону, оскільки донецький «Олімпік» вирішив знятися зі змагань. 

БК «Favbet» активно підтримує спорт. Компанія являється також титульним спонсором львіського «Руху». Як згадувалось на сайті «Рейтинг Букмекерів», в минулому сезоні саме «Favbet» виступав спонсором УПЛ. Цьогоріч національний чемпіонат матиме назву «VBET Ліга».  

Залишити відповідь