В рамках поєдинку 7-го туру УПЛ Минай не зміг втримати перемогу над Чорноморцем. Звіт про матч читайте на “Футбол 24”.

Минай не зміг втримати перемогу над Чорноморцем (ОГЛЯД МаТЧУ)

Минай активно розпочав поєдинок, захопивши ініціативу й ледь не забивши вже на 2-й хвилині зустрічі. Гол міг виявитись шикарним: Коваленко змістився з лівого флангу вздовж штрафного і під тиском захисників закрутив м’яч у дальню дев’ятку – втім, Богдан влучив у стійку. Ще за три хвилини Хахльов увірвався в карний майданчик на ударну позицію, але пробити Олексій не встиг. Чорноморець огризнувся стандартом, з якого Цітаішвілі пробив у стінку.

З другої третини першого тайму Чорноморець перехопив контроль над грою, не відпускаючи її до самого фінального свистка. Підопічні Юрія Мороза так сильно притиснули закарпатців, що в одному з епізодів Книшу розбили голову – останній намагався заблокувати удар Артура з близької відстані. Втім, це був не найбільш небезпечний момент.

Одесити могли б розгромити Минай, якби не катастрофічна реалізація. Так, на 19-й хвилині Кравченко вистрілив метрів з 20-ти під поперечину з рикошетом від коліна Лиховидька – Кучер парирував. На 34-й Ванат опинився перед голкіпером і пробив прямо в нього, а м’яч по дузі полетів у ворота. Векляк виніс його головою з лінії, Авагімян зіграв на добиванні, але тут вже встиг повернутись Кучер – сейв! Ще за три хвилини “моряки” таки забили зусиллями Ісаєнка, однак лайнсмен помітив у нападника офсайд.

Покарання за марнотратство було жорстоким: на 41-й хвилині Вишневський увійшов у штрафний Чорноморця і впав після дотику Вантуха, у якого цей матч був дебютним у складі одеситів – пенальті! Байдал впевнено його реалізував. 1:0! Втім, навіть після цього фіаско гості не перестали марнувати супермоменти: у компенсований час Ванат замкнув простріл на лінію воротарського ударом у дотик, але Владислав влучив у Кучера! Після цього м’яч дугою полетів під ліву стійку, однак у ворота він не зайшов.

Відпочивати команди відправились за мінімальної переваги господарів. Початок другого тайму шокував Чорноморець: на 53-й хвилині звичайне закидання від Хахльова вилилось у вихід Вишневського віч-на-віч – Олег легко обіграв Кучерука. 2:0! Здавалося, що тепер Минай свого не відпустить.

Втім, “моряки” не розкисли. Вже на 57-й хвилині підопічні Юрія Мороза скоротили відставання в рахунку внаслідок вривання Ваната на правий край карного майданчика з пострілом поміж ніг Кучеру – 2:1! На 63-й Тлумак метрів з 20-ти крутив під дальню стійку господарів – неточно. Ще за хвилину Путря завдав удару з правої половини штрафного, змусивши Кучера виконати черговий крутий сейв. Відскок підхопив Авагімян, який з близької відстані пробив так сильно, що Кучер залетів у ворота разом з м’ячем. 2:2!

Василь Кобін одразу випустив на поле Селезньова з Кобаком, а у Чорноморця ще раніше вийшли Тлумак та Брагару. Пізніше до них додався і нападник Бугай, однак таке підсилення атаки не принесло командам жодного зиску. За 25 хвилин вболівальників потішили тільки сильним ударом Цітаішвілі з лету з гострого кута – його заблокував один із захисників. Все. На полі стало нудно.

Наприкінці зустрічі обидва колективи могли вирвати перемогу. Набрати три очки для одеситів міг Цітаішвілі: на 86-й хвилині він потужно вистрілив з правого краю штрафного, а на 87-й він завдав удару з лівого – в обох випадках м’яч промайнув у сантиметрах від стійки! Минай же на 90-й хвилині міг заробити пенальті за фол проти Селезньова, однак замість “11-метрового” арбітр свиснув симуляцію. Євген отримав жовту, хоча на відео епізод виглядав неоднозначно.

Зрештою, фінальний свисток зафіксував бойову нічию.