Сама ж гра розпочалася із затримки на 15-хвилин, адже над “Минаєм” пройшла сильна злива із градом. Проте, тут треба відзначити чудову дренажну систему “Минай-Арени”, яка впоралася і матч змогли розпочати.

Перші хвилини матчу залишилися за гостями. Вони більше атакували, але створити дійсно гольовий момент не могли. На 27-хвилині Сітчінава все ж таки забив, але був у положенні поза грою. Моментальна відповідь “Минаю” і вже Нурієв святкував чистий гол.

Книш біля штрафної класно перекинув на вільну зону у штрафній Нурієву, а той на самоті переграв Шуста – 1:0.

У другій половині гри більш активно почали “минайці”. А на 55-хвилині “Інгулець” залишився у меншості, адже друге попередження за гру отримав захисник Семенко. Закарпатцям дуже не вистачало другого голу, але м’яч ніяк не хотів йти у ворота. Був і хороший удар Шпака у хрестовину, і удар Пиняшка, який потягнув Шуст, і простріл Книша, який замикав Оринчак, але знову ж таки Шуст був на місці.

Гравці суперника після такої навали моментів просто пішли у ва-банк. Таке рішення призвело до голу на 73-хвилині. Свіжий Козак, який вийшов на заміну, обікрав Жичикова в штрафній і виклав ідеально пас на Мішуренка, який розстріляв наші ворота – 1:1.

А далі “Минай” знову накрила злива, то ж кінцівка пройшла із великою кількістю індивідуальних помилок на обидві команди. Під завісу матчу міг відзначитися Кополовець, але м’яч після його удару з 20-метрів пролетів над дев’яткою.