“Сьогодні трохи поспілкувався із Микитою Михайлюком, який може стати майбутнім головою Закарпатської ОДА. Він нічого не коментує про своє призначення та команду і тільки підтвердив, що дійсно є подання Уряду на його кандидату у якості керівника Закарпаття. Словом, розписав вам нашу розмову.

– Микита, я бачив, що Кабмін погодив вас на посаду голови Закарпатської ОДА. Тобто подання Уряду до Президента на вас вже є. Усе в силі? Ніяких змін немає?
– Про зміни не чув нічого. Наскільки я знаю, що усе в процесі. Слово за Президентом, який має затвердити на посаду. Остаточне рішення за ним.
– Скільки часу на вашу думку займе цей процес до остаточного призначення?
– Важко сказати. Зараз багато бюрократичних моментів. От бігаю, збираю стоси паперів і документів. Ще треба дерперевірку пройти. Тому говорити про якусь дату ще зарано.
– Посаду вам запропонували чи ви самі подавалались? У вас вже є команда із якою плануєте працювати на Закарпатті? Приїдете разом, чи будете покладатись на місцевих чиновників?
– Про це ще зарано говорити. Давайте дочекаємось Указу президента про призначення і тоді будемо детальніше обговорювати з вами ці моменти.
– Ви є в соцмежерах? Бо у вільному доступі про вас обмаль інформації… Навіть декларації нема в інтернеті.
– Ні, я не користуюсь соцмережами узагалі, а деклараціями і іншими документами саме займаюсь.
– Скиньте хоч селфі якесь, щоб закарпатці бачили, як виглядає майбутній голова ОДА

– Давайте дочекаємось мого призначення і я вам першому дам розширене інтерв’ю, бо поки немає остаточного рішення президента — зарано розкадати коментарі. Зрозумійте…
– Ок, давайте поспілкуємось одразу після публікації Указу на сайті.
– До зв’язку”.

Я десь розумію, що спілкувати про справи на Закарпатті та команду Микиті Михайлюку не хочеться до остаточного рішення Володимира Зеленського. Бо це як бігти попереду велосипеда. Тому трішки зачекаю.. А якщо у когось є фото, або більше інформації — кидайте мені у приватні повідомлення. Перевірю її і опублікую.

Наразі, поки чекаємо декларацію Микити Михайлюка на сайті НАЗК. Пробив тільки єдине зареєстроване на нього авто — VW Golf GTI 2.0 2013 року, який привезений з США і розмитнений в Україні у вересні 2018 року”, – написав Віталій Глагола у каналі телеграм

Залишити відповідь