На своїй сторінці у ФБ Віктор Микита – голова Закарпатської ОДА, дав відповідь тим хто використовує прийоми – взяти якийсь факт, вирвати його з контексту і дати «своє» трактування. А тоді подати інформацію у стилі «одна баба сказала» і «баба бабі сказала». Але ж емоційно, обурюватися та розповідати:

Окремі суб’єкти поширюють у мережі вирвану з контексту інформацію про мій виступ під час сесії обласної ради і подають її у маніпулятивній формі. Щодо вислову «…і там проживають наші брати», то хочу нагадати вищевказаним особам, що на території РФ проживає 10 – ти мільйонна українська громада, яка перебуває під постійним інформаційним тиском країни-агресора. І від того, що вони з різних причин сьогодні живуть на території Росії, можливо мають громадянство та важко працюють для того, щоб прогодувати родини – українцями вони бути не перестали. Тому для них сьогодні має звучати риторика об’єднання, а не риторика погроз. Вони – частина України, частина нашого народу, яка сьогодні проживає в інших територіальних межах. А щодо провокацій та маніпуляцій – ми звикли до цього, розуміємо мету цих суб’єктів послабити виконавчу владу на місцях та дискредитувати органи державної влади. Ми знаємо, хто ви і які у вас наміри. У вас нічого не вийде.Слава Україні!Героям слава!

Нагадаємо Вчора 16 лютого відбулася позачергова сесія Закарпатської обласної ради, де розглянули питання про забезпечення територіальної оборони.

Перед початком сесії голова облдержадміністрації Віктор Микита вручив кожному депутату та присутнім прапорці з нагоди державного свята — Дня єднання.

Під час виступу очільник області закликав депутатський корпус об’єднатися й проголосувати за рішення про невідкладні заходи щодо підвищення рівня та спроможності територіальної оборони нашої області на усіх рівнях.

Також голова Закарпатської ОДА Віктор Микита говорив про єдність, про те, що у такі важкі дні загрози російського вторгнення важливо бути єдиними, не дивлячись на політичні чи інші розбіжності.

Ряд ЗМІ висмикнули з виступу очільника краю слова про населення Росії і подали у манері Дмитра Кисельова чи Володимира Соловйова.

Залишити відповідь