“Ми представники Л/ДНР. Артем опинився не в той час і не в тому місці, він нам не потрібен…” – телефонний дзвінок такого змісту надійшов дружині зниклого наприкінці 2021 року ужгородця, Артема Сокола

Нагадаємо, пошуки зниклого на Ужгородщині перед Новим роком 34-річного Артема Сокола тривають.

Сьогодні на адресу дружини Артема вже вдруге надійшов дзвінок з погрозами. На іншому кінці дроту зазначають, що є представниками ЛНР/ДНР та вимагають грошей, інакше – погрожують розправою над зниклим, а також над жінкою, бо, буцімто, не хоче врятувати свого чоловіка. Про це ГОЛОСУ КАРПАТ повідомила дружина зниклого Артема, Аліна.

Сьогодні ввечері мені 2-ий раз (1-ий був 6 січня) зателефонували невідомі, нібито Артем у них, він їм не потрібен… Видаються бандитами ДНР/ЛНР, кажуть, щоб приготувала “бабки” і забирала чоловіка. Звичайно, що на моє прохання надати докази, відео /фото Артема, вони не погоджуються. У відповідь я отримую погрози смерті в страшних муках – гадаю, що це психологічний прийом. Розмову встигла записати на диктофон, дзвонили з номера +380987787276, чоловік представився як Андрій. З даного приводу обов’язково звернуся до правоохоронців“, – розповіла пані Аліна.

Нагадаємо, Артем Сокол перестав виходити на зв’язок з рідними 26 грудня. Усіх, хто володіє будь-якою інформацією стосовно зниклого, просять про це повідомити на лінію 102.

ГОЛОС КАРПАТ

Залишити відповідь