Останній етап: у Мукачеві завершується капітальний ремонт одного з найбільших спорткомплексів в області (ДЮСШ). 

Підрядники звітують керівництву області про виконання робіт на 90 відсотків. 

Усі внутрішні роботи на об’єкті завершено. 

«Ми підходимо до завершального моменту на усіх об’єктах, які реалізуються у межах національної програми «Велике Будівництво» у Закарпатській області. До прикладу, сьогодні ми оглянули спортивний об’єкт. Мукачівський стадіон (ДЮСШ) – це масштабний проєкт, який сприятиме розвитку спортивної інфраструктури області та розвиватиме спортивний потенціал закарпатців ще більше. Наші спортсмени виборюють призові місця на різних змагання. Тепер вони зможуть ще краще готуватися до спортивних чемпіонатів», – розповів Анатолій Полосков. 

У новому сучасному спортивному комплексі облаштовано просторі зали та спецмайданчики  для занять різними видами спорту: легкої атлетики,  пауерліфтингу, боксу, тенісу, волейболу та баскетболу. 

«Та найголовніше, в нових комфортних умовах займатимуться вихованці дитячо-юнацької спортивної школи,  а це 380 учнів які сьогодні відвідують різні спортивні секції ДЮСШ», – зазначив голова Закарпатської ОДА. 

Проєкт реалізується за рахунок коштів місцевого бюджету та Державного фонду регіонального розвитку. 

Загальна вартість об’єкта – понад 23,5 млн грн.«Ми підходимо до завершального моменту на усіх об’єктах, які реалізуються у межах програми «Велике Будівництво»", - Анатолій Полосков проінспектував хід виконання ремонтних робіт одного з найбільших спорткомплексів в області«Ми підходимо до завершального моменту на усіх об’єктах, які реалізуються у межах програми «Велике Будівництво»", - Анатолій Полосков проінспектував хід виконання ремонтних робіт одного з найбільших спорткомплексів в області«Ми підходимо до завершального моменту на усіх об’єктах, які реалізуються у межах програми «Велике Будівництво»", - Анатолій Полосков проінспектував хід виконання ремонтних робіт одного з найбільших спорткомплексів в області«Ми підходимо до завершального моменту на усіх об’єктах, які реалізуються у межах програми «Велике Будівництво»", - Анатолій Полосков проінспектував хід виконання ремонтних робіт одного з найбільших спорткомплексів в області

Залишити відповідь