"Ми будемо змушені ввести нові обмеження", - локдаун в Україні неминучий: Коли і на скільки, Ймовірні дати

Віцеспікерка Ради Олена Кондратюк запропонувала провести спільне засідання Ради та Кабміну або спеціальне засідання РНБО. Все для того, аби напрацювати план на випадок нового локдауну.

Ймовірність введення жорстких карантиннних обмежень, на думку політикині, є дуже високою. “Потрібно усі зусилля кинути на боротьбу з COVID-19”, – підкреслила Кондратюк.

Локдаун в Україні: коментар Шмигаля

Прем’єр-міністр розповів: новий локдаун буде, якщо в червоній епідемічній зоні опиниться більшість областей. Уряд справді розглядає такий варіант, однак зробить усе, аби не допустити нових суворих обмежень.

”Якщо червоний рівень буде запроваджено у переважній більшості областей, то ми будемо змушені ввести нові обмеження”, – сказав голова Кабміну.

Врятувати від введення нового локдауну може тільки дотримання карантину і обережність, за словами очільника уряду.

“Якщо ми усі будемо ретельно дотримуватися протиепідемічних заходів і зменшимо соціальні контакти, то локдаун буде не потрібен”, – сказав Шмигаль.

Ймовірні дати локдауну

  • У МОЗ прогнозують, що пік третьої хвилі COVID-19 в Україні припаде на середину весни. Зростання кількості нових випадків інфекції може бути до кінця квітня.
  • За інформацією НВ, в Національній академії наук зауважили, що весняна хвиля епідемії триватиме до середини травня.
  • Відтак, ймовірно, саме на початку — в середині квітня медична система відчує максимальне навантаження. Через це й можуть запровадити локдаун чи посилити карантин.
  • Інфекціоніст Федір Лапій вважає, що наступний тиждень в Україні буде дуже показовим. Посилити карантин можуть вже до його кінця, тобто до 21 березня.

За яких умов в Україні можуть ввести локдаун

  • Не виключено, що в Україну прийде і 4, і 5 хвилі коронавірусу.
  • У цьому випадку, незважаючи на введення кольорових зон, навантаження на лікарні може бути критичним.
  • В уряді пообіцяли про введення жорсткого локдауну попереджати заздалегідь.

Залишити відповідь