Мукачівці занепокоєні перспективою небезпечного сусідства та обурені тим, що громаду, ймовірно, вводять в оману маніпулюючи термінами та приховуючи інформацію як, власне, про предмет будівництва, так і про наслідки його функціонування. 

Відтак, під час робочої зустрічі ініціативної групи за участі громадських активістів, волонтерів та представників депутатського корпусу міської ради було вирішено організувати перші громадські збори з метою обговорення ситуації та визначення реальної думки громадян з приводу згаданого будівництва сміттєспалювального заводу по вул. Крилова в мікрорайоні Борок-телеп у Мукачеві.

До участі у зборах, які відбудуться у неділю, 11 квітня, о 14:00 годині на вул. Верховинській (майданчик колишнього м’ясокомбінату, біля переїзду в мікрорайоні Борок-телеп) запрошують усіх охочих. 

Ініціатори проведення зібрання наполегливо запрошують до діалогу і депутатів, які зобов’язались представляти та захищати інтереси своїх виборців, усієї громади Мукачева, у міській раді. 

Мукачівці занепокоєні та обурені через перспективу зведення сміттєспалювального заводу в межах міста

Усіх, хто має намір взяти участь у зібранні, просять дотримуватись заходів безпеки у зв’язку із карантинними обмеженнями. 

Нагадаємо у Мукачеві німецькі інвестори хочуть відкрити екологічний сміттєпереробний завод. Більшість жителів району категорично проти, мовляв, від заводу буде багато смороду та шкідливих викидів.

Джерело

Залишити відповідь