Працівники поліції Мукачівського району  розшукали двох неповнолітніх дівчат, які пішли з дому до друзів, не попередивширідних. Одну дівчину правоохоронці знайшли  у селі Чомонин, іншуаж на Ужгородщині. Поліцейські провели з неповнолітнімипрофілактичні  бесіди та повернули їх додому.

Учора, 26 грудня, в поліцію Мукачівського району надійшло два повідомлення про зникнення двох 15-річних дівчат.

Про зникнення 15-річної жительки села Серне Мукачівського району повідомила її бабуся. Заявниця повідомила, що її онука ще кілька днів тому пішла з дому і не повернулася.

Того  ж дня на лінію «102»  надійшло повідомлення від жительки села Великі Лучки. Мати повідомила про те, що її 15-річна донька напередодні ввечері  пішла з дому та не повернулася.

Поліцейські негайно взялися за пошуки зниклих дівчат. Правоохоронцівідпрацювали зв’язки неповнолітніх, опитали їхніх друзів, знайомих та встановили, що одна з них може перебувати у свого товариша, який мешкаєу селі Чомонин. Саме там її й знайшли.

Друга дівчина поїхала до свого друга у село Велика Добронь, що на Ужгородщині.

Обидві пояснили свій вчинок тим,  що бажають жити самостійно. Поліцейські пояснили дівчатам  про неприпустимість такої поведінки та можливі наслідки цього. Обох неповнолітніх правоохоронці передали їх рідним.

Відділ комунікації

поліції Закарпатської області

Залишити відповідь