Таке рішення прийняв сьогодні Мукачівський міськрайонний суд за клопотанням прокуратури.

Під час проведення обшуку в будинку, де проживав підозрюваний, було виявлено та вилучено канабіс (відноситься до особливо небезпечних наркотичних засобів).

Його чоловік виготовив із коноплі, які виростив у спеціально побудованому парнику на городі та у подальшому зберігав за своїм місцем проживання

Крім того, у ході обшуку, підозрюваний, тримаючи у руках предмет схожий на пістолет, погрожував вбивством працівникам Управління протидії наркозлочинності Головного управління Національної поліції в Закарпатській області, здійснивши два постріли у їхню сторону.

Мукачівця, у якого виявили 80 кг наркотиків, взяли під варту на 2 місяці

Однак, зникнути з місця події зловмиснику не вдалось – працівники поліції затримали його, застосувавши спеціальні засоби «кайданки».

— Сьогодні йому було повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3ст.307 та ч. 1 ст. 345 КК України – незаконне зберігання особливо небезпечних наркотичних засобів, в особливо великих розмірах, з метою збуту та погроза вбивством, щодо працівника правоохоронного органу, у зв’язку із виконанням цим працівником службових обов’язків, – зазначає прокуратура.

Залишити відповідь