“Потрібно охороняти, бо інакше страшно навіть на вулицю вийти”

Вулиці Мукачева на Закарпатті після перестрілки 7 лютого посилено патрулюють нацгвардійці та поліцейські. Нині у місті спокійно, проте місцеві мешканці раді посиленій охороні громадського порядку на вулиці, адже стрілянина у Мукачеві стається не вперше.

Про це в ефірі програми “Деталі дня” на телеканалі ZIK повідомила кореспондентка Наталія Пиртик, яка нині перебуває у Мукачеві на Закарпатті.

Як зазначила кореспондентка, місцеві мешканці розповідають, що стрілянина у їхньому місті стається не уперше, тож людей такі ситуації вже не дивують та навіть не лякають.

Більшість мешканців кажуть, що про саму перестрілку дізналися із соціальних мереж – один із очевидців зняв стрілянину на відео та виклав у Фейсбук.

“Так, охороняють, дійсно. Поліція навколо і справді охороняють – і це добре. Така у нас нині ситуація в країні, що потрібно, напевно, охороняти, бо інакше страшно навіть на вулицю вийти”, – зазначила одна з місцевих мешканок.

Проте є і такі, хто каже, що ситуація в місті не настільки критична, щоб залучати Національну гвардію.

Нагадаємо, у п’ятницю, 7 лютого, на вулиці Сєченова в Мукачеві близько 10 ранку сталася стрілянина. Учасниками інциденту стали водії двох позашляховиків – вони стріляли у бік один одного. Після стрілянини обидва правопорушники поїхали у невідомому напрямку.

У прокуратурі Закарпатської області повідомили, що інцидент кваліфікували як спробу подвійного вбивства.

Депутати Мукачівської міської ради зібралися на позачергову сесію. Вони розглянули питання “Про звернення до Президента України щодо криміногенної ситуації в місті та діяльності правоохоронних органів по забезпеченню законності та правопорядку”.

Залишити відповідь