З понеділка рідні, колеги, друзі розшукують зниклого Артема Сокола. Чоловік народився в Ужгороді 21 травня 1987 року. Місце проживання – вул. Дружби народів, трохи вище коньячного заводу. З 2019 року працює інженером на ТОВ «Джейбіл». Вдома на чоловіка чекає дружина та дворічна донечка. 

Артем є учасником бойових дій, він півтора роки перебував на службі в АТО у складі 128 ОГПБ (з вересня 2017 року) неподалік Донецька, перед цим проходив навчання у Десні.

Про зникнення. У неділю, 26 грудня, чоловік був на корпоративі з колегами у ресторані «Камелот» у селі Невицьке. Близько восьмої години вечора він сказав колегам, що йде додому, планує трохи пройтись пішки. О 20.19 його зафіксували дорожні камери неподалік ресторану «Шпайз» у Невицькому. Він рухався у бік Ужгорода. З собою у чоловіка не було готівки, тільки банківська картка, посвідчення працівника заводу, водійські права та телефон «Росо» синьо-перламутрового кольору. Можливо хтось щось бачив, знайшов телефон чи документи, важлива будь-яка інформація. Одразу телефонуйте: +380957909520 та 102.

Залишити відповідь