На Закарпатті загадково зникла 36-річна Габріелла Яцкович. Востаннє на зв’язок вона виходила 30 грудня, а 4 січня кільком знайомим написала, що відпочиває у Єгипті. При цьому надіслала кілька фото 3-річної давнини. На жодному із них її немає. Окрім того, жінка залишила без нагляду вдома свого улюбленця — пса Барбоса і без попередження не вийшла на роботу.

Новини.LIVE дізналися подробиці заплутаної історії

Зв’язку із Габріеллою немає майже 2 тижні

Першою тривогу забила Надія Юрочкіна і 10 січня на своїй сторінці у Facebook написала пост про зниклу подругу. За її словами, телефон Габріелли недоступний ще з 1 січня, востаннє у соцмережах вона була аж 30 грудня.

На пост Надії у коментарях відгукнулася одна зі знайомих Габріелли — Андріана, зазначивши, що спілкувалася з нею 4 січня в одній із соцмереж. Дівчина сказала, що відпочиває у Єгипті. Ще один її знайомий Міклос додав, що зі слів Габріелли, вона поїхала на 14 днів, але коли має повернутися додому не сказала.

Габріелла начебто надіслала кілька знімків із відпочинку, але її самої немає на жодному із них. Товариші перевірили фото через пошуковик і виявилося, що вони датовані ще 2019 роком. Окрім того, дівчина не вийшла на роботу і нікого про це не попередила. Але найголовніше, вона залишила вдома без нагляду свого пса, якого любить чи не найбільше у світі, — додала Новини.LIVE знайома Габріелли, яка попросила не називати її імені.

“Ми колись разом працювали із Габріеллою. Знаю, що недавно у неї померла мама, батька не стало вже давно. Вона зовсім сама, не має ні дітей, ні чоловіка. Є пес Барбос і вона би ніколи в житті його самого не залишила. Дуже любить собак. І роботу би не залишила, вона дуже відповідальна, щоб не вийти і не попередити про це нікого. Якщо зіставити і собаку і роботу, то такого просто не може бути, щоб вона залишила їх без попередження”, — наголосила жінка.

Могли викрасти?

Вона вважає, що Габріеллу могли викрасти через, можливо, незаконні операції із нерухомістю. Через те, що жінка жила сама, версію про побутові конфлікти із рідними, можна відразу відкинути. Так само як і ситуації, пов’язані з роботою. Адже навряд вона могла володіти секретними даними чи сумами.

“Габріелла дуже добра, що вже аж занадто. Думаю, її могли виманити допомогою собакам. Наприклад, могли покликати рятувати десь пса. Якщо про таке просив знайомий, Габріелла могла піти на поміч навіть вночі. Допускаю, що цією її слабкістю, особливо зараз після смерті мами, могли скористатися якісь деструктивні сили. Можливо, мають місце афери з нерухомістю”, — відмітила жінка.

“І хоч Габріелли нема на зв’язку ще з 30 грудня, хтось же має доступ до її вайберу. Адже вона відписала деяким знайомим, що відпочиває у Єгипті. Те ж саме вона написала своїй тітці, яка живе в Угорщині, і до якої вона мала їхати на Новий рік. Сподіваюсь, поліція почала працювати. Треба опитати сусідів, хто і що бачив того вечора. Або запеленгувати телефон і звузити пошуки по території. Сподіваюсь, що поліція не повідомляє подробиць, бо дійсно проводить слідчі дії. Дуже надіюсь на це”, — підсумувала жінка.

Що кажуть у поліції

У поліції Закарпатської області Новини.LIVE повідомили, що заява про зникнення Габріелли Яцкович надійшла 10 січня близько 17-тої вечора.

“Жінка розповіла, що її колега зникла кілька днів тому. Пошуками займається Ужгородське районне управління поліції, проводиться оперативна робота. Більше подробиць надати не можемо, адже триває розслідування (на наше уточнення, чи не покидала Габріелла кордонів України. — ред). До нас часто надходить інформація, що сім’я розшукує ту чи іншу людину. Як правило, їх знаходять дуже швидко. рідше буває, що шукають кілька днів”, — уточнили у пресслужбі відомства.

Може бути замішана в аферах?

За іншими, однак поки офіційно непідтвердженими даними, які вдалося знайти Новини.LIVE, Габріелла могла мати відношення до будівельної фірми в Угорщині, але поки не ясно, яке саме. Не виключено, що вона могла бути вплутана у фінансові махінації. Але чи перетинала жінка україно-угорський кордон — Новини.LIVE встановити не вдалося.

Залишити відповідь