Підходить день, коли в дитячих садочках вихованці старших груп будуть прощатись з садочком та відкривати двері школи.

Для батьків це звісно важлива подія в житті їх дітей. Батьки бурхливо, як правило, починають обговорювати, як саме діти будуть прощатись з таким вже рідним для них садочком.

Не обійшла ця доля і дитячий садок Міжгірщини. Але обговорення стосовно випускного не пройшли мирно.

Так у соцмережі Фейсбук Маряна Пішта зробила обурений допис.

“… а скільки коштує виступ у садочку на випускному у ВАС?!
мене всі ці пункти обурюють, але я согласилася 420 грн…ок
ми не будемо йти у кафе скільки з нас? 600…
на запитання чому? мене довго ображали, а потім просто заблокували у групі садочку…
дитина не буде їсти торт (його подають в кафе), не буде гратися з аніматрами, а ми не будемо танцювати під Ростіка…600…ми погані батьки”, – йдеться у дописі до фото.

На фото чітко видно список того, що батьківський комітет запропонував купити і на що потрібно кошти.

Міжгірські полісмени покривають побори у дитсадках

А ще пані Мар’яну обурив той факт, що пані, яка збирає гроші та писала цей список працівник місцевого відділення поліції.

Можемо припустити, що батьки чекають від працівників поліції того, що вони будуть захищати інтереси дітей та батьків. Але в даному випадку Міжгірське відділення поліції стало на захист свого працівника, та зробило відповідний допис на сторінці у соціальній мережі Фейсбук.

” Офіційне роз’яснення Міжгірського відділення поліції щодо ситуації, яка стосується позаробочого життя наших працівників та їхніх сімей, доводимо наступне:

Міжгірське відділення поліції не може впливати на батьків-поліцейських дошкільних закладів та загальноосвітніх навчальних закладів (шкіл), а саме на предмет здачі коштів на розвиваючі іграшки, додаткове обладнання, покращення ремонтів ігрових та навчальних класів, придбання спортивного інвентарю, покращення харчування, чи оформлення свят. Також з повагою та величезною гордістю ставимось до тих працівників поліції, які підтримують належний рівень дошкільних закладів та загальноосвітніх навчальних закладів (шкіл) своїми розумовими, комунікаційними та організаторськими якостями.

Просимо не втручатись в життя наших працівників та їхніх сімей, розповсюджуючи фейкову інформацію у соціальних мережах”, – йдеться у дописі.

Міжгірські полісмени покривають побори у дитсадках

Маму обурив такий допис, та вона спробувала розшукати в списку спортивний інвентар.

Міжгірські полісмени покривають побори у дитсадках
Міжгірські полісмени покривають побори у дитсадках

Залишити відповідь