Завершився ремонт ділянки автомобільної дороги загального користування місцевого значення О 070101 Берегово – Дийда – Велика Бийгань – Гут. Роботи тут відповідно до проекту проводили в межах капітального ремонту, повідомив перший заступник голови Закарпатської ОДА.

«Станом на сьогодні на ділянці від с. Велика Бийгань в напрямку с. Дийда підрядник вже влаштував два шари асфальтобетону: вирівнюючий та верхній шари покриття. Загалом за передбачені цьогоріч 7 млн грн з Дорожнього фонду вдалося відновити відрізок автошляху протяжністю 1,369 км», – зазначив Мирослав Білецький.

Наступний етап капітального ремонту включає облаштування узбіч, нанесення горизонтальної розмітки та встановлення дорожніх знаків.

У 2021 році Служба місцевих автомобільних доріг у Закарпатській області виготовила проєктно-кошторисну документацію на проведення капітального ремонту усієї дороги, уклала договір із підрядною організацією і за наявності фінансування роботи на маршруті Берегово – Дийда – Велика Бийгань – Гут продовжаться.

Між селами Велика Бийгань та Дийда відремонтували дорогуМіж селами Велика Бийгань та Дийда відремонтували дорогуМіж селами Велика Бийгань та Дийда відремонтували дорогу

Залишити відповідь