Існують території, які потрібно обстежити щодо виявлення металевих деталей чи інших предметів з металу.

Інтернет-магазин «Болгарка.укр» має в своєму розпорядженні такі інструменти, які можуть стати в нагоді в подібних роботах. Насамперед, це металошукач NOKTA MARKO, який виявиться корисним придбанням, що дуже ефективно допомагає в пошукових роботах як людям, які тільки починають працювати в подібній галузі, так і професіоналам. Він працює абсолютно без перешкод, акуратно та точно.

Властивості та характеристики приладу металошукач NOKTA MARKO

Пристрій, що має електромагнітне поле, досить досконалий. Усередині нього є котушка, у якій створюються магнітні імпульси. Його загальний вигляд – це просто палиця, яка є телескопічною, вона здатна складатися та розбиратися.

Якщо шукач металу збирається в тривалий похід, йому необхідно придбати і аксесуари NOKTA MARKO. Такі вироби також є у продажу. Це:

  • лопата, що також складається;
  • рюкзак;
  • ніж, що є ще й совком;
  • сумка, в яку складаються виявлені предмети.

Виявляти деталі металошукачі NOKTA MARKO можуть у нейтральному або слабко-провідному середовищі — у дереві, ґрунтах, продуктах та воді. Більше того, в людських організмах. Глибина, на якій можна знайти метал, — до 150 сантиметрів.

NOKTA MARKO металошукач, при виявленні предмета, наприклад, у ґрунті, звідти його не витягне. Для цього в похід беруть із собою лопату та, обов’язково, ніж. Лопата дозволить не витрачати зайві сили. З її допомогою предмети легко витягнуться із землі.

Ніж-совок також не менш корисний аксесуар. Він виготовлений із загартованої сталі, обов’язково нержавіючої, рукоятка — прогумована. Виробом можна різати стебла та трав’яні корені. Тих, хто збереться придбати товар, ціна NOKTA MARKO цілком влаштує.

Ще потрібно звернути увагу на рюкзак. Придбати його треба обов’язково, тому що упаковати потрібно не лише основний прилад, а й запас їжі, батарейки, посуд, термос та воду. Потрібно підібрати такий його розмір, щоб усі предмети обов’язково до нього умістилися.

Сумка для знахідок стане в нагоді, якщо похід увінчається успіхом і металеві предмети будуть виявлені.

Дізнатися більше, ознайомитися з асортиментом, а також придбати металошукачі NOKTA MARKO можна в інтернет-магазині «Болгарка.укр». Прилади різних модифікацій представлені до уваги покупців. Вони надійні, якісні та довговічні.

Залишити відповідь