Мережа Будинків народних традицій Закарпаття 15 травня втретє організувала День танцю в нашому краї. Через протиепідемічні обмеження захід відбувся не на одній, а на семи локаціях із залученням шести закарпатських народних музичних колективів.

«Цього року з огляду на епідемічну ситуацію ми вирішили провести День танцю на кількох майданчиках за участю меншої кількості присутніх. Але й за таких умов удалося зібрати близько 200 учасників. Ми вважаємо важливим поступове повернення до реалізації культурних заходів, невід’ємною частиною яких у нашій області став День танцю. Ми намагалися організувати його в місцях, де представники мережі Будинків народних традицій Закарпаття виступають наставниками місцевих танцювальних колективів, допомагаючи їм у роботі. Сподіваємося, незабаром у нас знову буде можливість проводити масові Дні танцю, фестивалі, культурні заходи», – повідомила Еніка Вараді, координатор програм мережі Будинків народних традицій Закарпаття.

Захід відбувся за підтримки громадської організації «Збереження культурної спадщини та народних традицій Закарпаття» і Фонду ім. Шандора Чорі.

Залишити відповідь