З відповідним зверненням до мера Берегова Золтана Бабяка звернулись депутати міської ради Віталій Антіпов, Золтан Ковач та Микола Іванюк.

У зверненні йдеться про те, що депутати підтримують пропозицію міського голови щодо вивчення на предмет законності рішення про програму фінансування з бюджету громади стимулювання батьків, які віддаватимуть своїх дітей до класів з українською мовою навчання.

Разом з тим, депутати оприлюднили зустрічну пропозицію для мера Берегова: звернутися до прокуратури та СБУ на предмет вивчення законності виплат урядом Угорщини фінансового стимулу за навчання у класах з угорською мовою, а також вчителям, медикам та працівникам культури на Закарпатті.

“Задля того, щоб не було жодних спекуляцій, що одні виплати хороші, (від угорського уряду), а інші виплати, (від бюджету громади Берегова) – ні.”, – йдеться у зверненні.

Раніше Mukachevo.net писало про те, що три фракції Берегівської міської ради запропонували угорськомовним батькам, які віддадуть дитину у клас з українською мовою викладання, щороку, до 5 класу, виплачувати по 30 тисяч гривень.

Мера Берегова просять звернутися до СБУ щодо законності виплат вчителям урядом Угорщини (ФОТО)

Залишити відповідь