За тиждень від одного Великодня до іншого на Закарпатті сталися аж два підпали автівок місцевих політиків з явними ознаками злочинів: камери відеоспостереження зафіксували зловмисників під час їх вчинення.

Уночі, 9 квітня, коли вірники західного обряду освячували паски, невідомі підпалили автомобіль Арсена Мелкумяна, ужгородського підприємця, тепер депутата Ужгородської міської ради, який балотувався від партії «Слуга народу», очолює однойменну фракцію у міській раді, з липня 2021 року обіймає посаду секретаря Ужгородської міської ради.

Як розповіла «Суспільному» щодо інциденту речниця ГУНП в Закарпатській області Ганна Дан, «Всі відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 194 ККУ (Умисне пошкодження чужого майна шляхом підпалу)». Санкція цієї статті передбачає від трьох до десяти років позбавлення волі. Наразі правоохоронці встановлюють всі обставини події, триває слідство.

Про цю подію повідомили регіональні та всеукраїнські ЗМІ, тож ми звернулися до народного обранця, який активно ініціює та реалізовує різні громадські ініціативи, з питаннями про перебіг подій та загальний настрій.

Мені, як і кожній людині, є що втрачати, але не в моєму характері лякатися чи відступати. Навіть якщо хтось і розраховує мене залякати чи змусити відступити, - Арсен Мелкумян

Арсен Мелкумян розповів, що йшов у політику не з меркантильних інтересів, бо вже мав 25-річний досвід ведення бізнесу в Ужгороді і прийшов у раду цілком забезпеченою людиною. Тож якісь бізнесові причини інциденту однозначно відкидає. «За всі роки розвитку підприємництва на Закарпатті всі, хто мав зі мною справу, добре знають мене як людину слова. Ніколи нікого не підводив і не зраджував. І не збираюся це робити. Люблю це місто. Воно дало мені, 16-річному, свого часу прихисток. Тут я знайшов друзів та однодумців. Створив успішний бізнес. Сім’ю. Тут народилися мої діти. Тому я маю певні зобов’язанням перед ним, моїм другим після Степанакерту рідним містом – Ужгородом. Це і стало мотивацією йти в депутати. Я представляю президентську партію і роблю все для того, щоб довести її престиж та дієвість. Але, зрозуміло, не всім це подобається. Тому в тому, що сталося, вбачаю політичні мотиви. Мені, як і кожній людині, є що втрачати, але не в моєму характері лякатися чи відступати. Раз взявся, значить, треба довести справу до кінця. Навіть якщо хтось і розраховує мене залякати чи змусити відступити. Розраховую на професійність правоохоронних органів. Доки тривають слідчі дії, не можу щось більше коментувати», розповів депутат.

Мені, як і кожній людині, є що втрачати, але не в моєму характері лякатися чи відступати. Навіть якщо хтось і розраховує мене залякати чи змусити відступити, - Арсен Мелкумян

На питання, чим займається у ці дні, розповів: «Звичними поточними справами. Долучився до акції «Паска для воїна», яка відбулася в Ужгороді 11 квітня з участю багатьох територіальних громад Закарпаття. Радий, що разом з пасками до нащих захисників на передову пішов посил підтримки, вдячності від нас – тих, хто завдяки саме їм має змогу займатися мирними справами та забезпечувати тил, хоч, як показує мій досвід, теж із ризиками для життя. Напекли також пасок та підготували продуктові набори разом із засобами гігієни для малозабезпечених людей, пенсіонерів – роздамо завтра-післязавтра. Роблю це традиційно не перший рік. Разом з колегами з міської ради висадимо дерева у Боздоському парку, зокрема й на Алеї Життя, яку започаткували як один із символів пам’яті за полеглими у війні ужгородцями. Як бачите, нічого героїчного. Просто справи, які комусь треба робити».

Мені, як і кожній людині, є що втрачати, але не в моєму характері лякатися чи відступати. Навіть якщо хтось і розраховує мене залякати чи змусити відступити, - Арсен Мелкумян

«Як депутат, секретар Ужгородської міської ради і просто ужгородець вітаю наших містян з Великоднем. Дорогі ужгородці! У нас усіх зараз дуже непрості умови. Нас усіх намагаються залякати в різний спосіб. Це війна. Вона у моєму житті вдруге. Я добре знаю різні її ракурси. Але попереду Воскресіння, до якого частина містян готується, інша святкує. Тому віримо у перемогу добрих справ!».

Залишити відповідь