Підозрюваний у хабарництві Михайло Попелич провів першу сесію Воловецької ОТГ та разом з нардепом від “Слуги народу” Михайлом Лабою оглянув новий об’єкт.

Раніше Mukachevo.net розповідало, що на початку листопада на хабарі затримали голову Воловецької ОТГ Михайла Попелича.

На затримання новообраного голову Воловецької ОТГ відреагували в Офісі президента та в партії “Слуга народу”, від якої й обирався Михайло Попелич.

“Часи, коли належність до партії влади була індульгенцією від переслідувань за корупцію та інші злочини, точно залишились у минулому. Усі мають бути рівними перед законом”, — раніше повідомляли в Офісі президента.

Михайла Попелича взяли під варту з заставою у 400 тисяч, яку він сплатив та вийшов на волю.

20 листопада, підозрюваний у хабарництві Михайло Попелич склав присягу голови Воловцької ОТ.

Перед початком сесії до мирних маніфестантів вийшов їх обранець на посаду голови Михайло Попелич, який вирішив виправдати обвинувачення щодо хабарництва.

“Мені байдуже, що про мене думають в Києві, Ужгороді”, — заначив Михайло Попелич.

27 листопада Попелич разом з нардепом від “Слуги народу” Михайлом Лабою оглядали будівництво об’єкту вартістю близько 800 тис. грн.

Про це повідомив Михайло Лаба НА СВОЇЙ СТОРІНЦІ:

Туристична стоянка ( з лівої сторони) при вїзді уже у Воловецьку ОТГ на Воловецькому перевалі .. проєкт ще реалізуєм в цьому році. Гроші соцеконому – близько 800 тис/грн. Туристи зможуть робити щасливі фото на Боржавський хребет з оглядової вежі вже незабаром. Радий допогти громадам Закарпаття👍 через те,що вдалось залучити гроші соцеконому,Воловецька громада , так би мовити , зекономивши свої власні, придбає вже до нового року сміттєвоз.( корисна справа для вирішення проблем з тпв)

"Мені байдуже, що про мене думають в Києві, Ужгороді", - затриманий на хабарі Михайло Попелич, голова Воловецької ОТГ, продовжує працювати (ФОТО, ВІДЕО)

Залишити відповідь