На Волині померла 1,5-річна дівчинка, батьки звинувачують лікаря   Про це повідомляє «Гіт«, передає «Скептик».

«На Волині померла півторарічна дитина, яку з високою температурою привезли в лікарню. Батьки звинувачують у смерті доньки лікаря, яка відмовилася оглянути дівчинку », – йдеться в повідомленні.

Так, дитину 2019 року через села Глухи привезли в лікарню в смт. Стара Вижівка з дуже високою температурою.

Дівчинка померла цієї ж ночі. За словами мами дівчинки Катерини Курилюк, батьки зверталися за допомогою до сімейного лікаря, коли дитині стало погано.

Однак медик відмовилася приїхати оглянути Юліану, мотивувавши це тим, що вона, мовляв, «не повинна працювати цілодобово». Тепер батьки в розпачі.

Вони втратили дитину, а лікарі намагаються, зі слів матері, перекласти провину в смерті дочки на них.

Дитину 2019 року з села Глухи привезли до лікарні у смт Старі Віжівці з дуже високій температурі. Маленька померла цієї ж ночі. За словами мами дівчинки Катерини Курилюк, батьки зверталися за допомогою до сімейного лікаря, коли дитині стало зле.

Медик відмовилася приїхати оглянути Юліану, мотивувавши це тим, що «не повинна працювати цілодобово” Тепер батьки у розпачі.

Медик відмовилася приїхати оглянути Юліану, мотивувавши це тим, що "не повинна працювати цілодобово", - від халатності лікаря померла півторарічна дитинка

Залишити відповідь