В матчі 4-го туру луцька «Волинь» приймала закарпатський «Ужгород». Зустріч закінчилася мировою нічиєю.

Безперечним фаворитом поєдинку був ФК «Волинь». Однак саме аутсайдер першим розписався в воротах суперників.

Матч Першої ліги «Волинь» - «Ужгород»: господарі дивом уникли поразки

Команда «Ужгорода» заробила перший бал у дебютному сезоні Першої ліги. На 52 хвилині закарпатська команда вийшла вперед завдяки точному удару зі штрафного Адріана Пуканича. Лучани не могли забити у відповідь аж до 91-ї хвилини. Вже у компенсований час Максим Войтіховський вирівняв рахунок, в результаті чого команди поділили очки.

За результатами чотирьох матчів «Волинь» займає сьому позицію в таблиці, на її рахунку 6 очок. Дебютний матч в новому сезоні з «Агробізнесом» закінчився нічиєю (2:2). В другому турі команда обіграла «Поділля Хмельницький», а в третьому – зіграла внічию з «Альянсом» – жодна з команд не змогла здолати оборону опонента. В наступному матчі 22 серпня «Волинь» зустрінеться з «Прикарпаттям».

«Ужгород» терпить невдачі з першої гри. На старті команда поступилася з розгромним рахунком 0:6 «Прикарпаттю». В другому турі підопічні Володимира Васютика зіграли з «Металом». І знову рахунок був не на користь закарпатців – 3:1. В третьому турі на «Ужгород» знову чекала поразка. Цього разу команду обіграла «Оболонь Бровар» з рахунком 0:2. Наступна зустріч в рамках першої ліги відбудеться 22 серпня з командою «ВПК-Агро».

З іншими актуальними спортивними подіями України та світу знайомтесь на сайті Metaratings.